powrót


 


Jak sprzedać korzystnie mieszkanie ....
... i nie zwariować ?

Jak kupić dom lub mieszkanie ....
... i spać spokojnie ?

sprzedaż * kupno * wynajem
mieszkania * domy * lokale * działki

ZAPRASZAMY !!!


21-500 Biała Podlaska
ul. Księcia Witolda 19 lok. 19
( II piętro, obok Lidla )

tel. 83 342 46 47
tel. kom.: 883 332 672 ; 883 332 673 ; 784 973 359Umów się z agentem w biurze
Niejednokrotnie zdarzyło nam się, że zapraszany na spotkanie do biura klient wymigiwał się brakiem czasu proponując, aby umówić się dopiero przed samą prezentacją. No dobrze, są sytuacje, kiedy rzeczywiście nie ma innego wyjścia, ale w większości przypadków dążymy (i będziemy dążyć) do organizacji spotkań z klientem w naszym biurze. Dlaczego?

Upewnisz się w przekonaniu, że trafiłeś do agencji nieruchomości, a nie firmy-krzak

Może to banał, ale przekraczając progi agencji nieruchomości z prawdziwego zdarzenia od razu zorientujesz się, że masz do czynienia z profesjonalną firmą a nie cwaniakami, którzy pod przykrywką „biura nieruchomości” naciągną Cię na kilkaset złotych za samo przekazanie adresu. Każdego roku media nagłaśniają sprawę pseudo-biur pośrednictwa, które w ten sposób oszukują kolejnych naiwnych klientów.

Lepiej poznasz firmę i swojego doradcę

Na spotkaniach nie zanudzamy naszych klientów historią firmy, ale przekazujemy szereg informacji o naszych usługach, aby dać klientowi spektrum możliwości, z których wybierze najbardziej potrzebne mu oferty. Spotkanie to także dobra okazja, aby lepiej poznać doradcę, który będzie nadzorował obsługę Twojego zlecenia.

Zapoznasz się z umową i modelami współpracy

Nie oszukujmy się. Jeśli umówisz się z agentem przed samym oglądaniem mieszkania, nie masz zbyt wiele czasu, aby przeanalizować umowę. Agent też nie ma komfortowych warunków, aby odpowiedzieć Ci na pytania związane z samą umową i warunkami współpracy. Przecież są to bardzo ważne kwestie (np. wynagrodzenie dla agencji). Chcielibyśmy Ci powiedzieć, kiedy jako kupujący zapłacisz wynagrodzenie, a kiedy jedynie opłatę administracyjną. Jak mamy to zrobić? Na klatce schodowej? Od tego są sale konferencyjne w naszych oddziałach.

Mieszkanie i kredyt w jednym

Większość osób, które decydują się na zakup nieruchomości korzysta z finansowania zakupu kredytem hipotecznym. Jesteśmy na to przygotowani. Aby zaoszczędzić czas klienta na spotkaniach uczestniczy nasz niezależny doradca kredytowy, który od razu może sprawdzić zdolność kredytową oraz przedstawić oferty ponad 20 banków. Po co poświęcać kolejne godziny na spotkania z doradcami bankowymi, jeśli można porozmawiać o finansowaniu podczas rozmów o nieruchomościach?

Dowiesz się więcej o rynku i poznasz aktualne oferty

Zapewne trafiłeś do Metrohouse w odpowiedzi na jedną z zamieszczonych przez firmę ofert. Nie ograniczaj się tylko do tej jednej. Na spotkaniu przedstawimy Ci szereg innych ofert, zgodnych z Twoimi preferencjami zakupowymi. Być może dowiesz się, że Twoje możliwości finansowe umożliwią Ci celowanie w inny segment rynku. Może to właśnie my otworzymy Ci oczy na nowe możliwości.

Poznamy lepiej Twoje preferencje zakupowe

Chcemy jeszcze lepiej poznać Twoje motywacje związane z zakupem nieruchomości. Dzięki temu nie będziemy zalewać Cię masą ofert, które zupełnie nie będą pasować do wizji przyszłego zakupu. Wybierzemy wąskie grono ofert, które najlepiej będzie pasowało do Twoich preferencji. Dzięki temu zyskasz na czasie – będziesz oglądać te oferty, które będą warte Twojego zainteresowania, a nie przedzierać się przez setki ofert promowanych na rynku.

 
Designed by DDS 24 Multimedia
Copyright © 2024 Investcom Sp. z o.o. All rights reserved
Wizytorów łącznie: 495307, dziś: 186